Тимчасово: Режим роботи: з 9:00 до 17:00 (Сб - до 15:00). Доставка лише за повною передоплатою.

Доставка та оплата - Ватутіна-115

Оформлення доставки

Увага! Тимчасово доставка здійснюється лише за повною передоплатою.

Після оформлення замовлення, з вами зв’‎яжеться наш менеджер по відправленнях, щоб уточнити деталі доставки. Дзвонити він буде тільки з номерів (098) 350-45-45 або (096) 306-43-07. Якщо вам дзвонять з інших номерів, при оформленні відправки запчастин, і представляються від нашого імені - це шахраї.

Умови доставки

Доставка здійснюється після повної або часткової передоплати за обраний товар на картуpb «Приват Банку». Все залежить від суми замовлення, типу запчастин, наприклад скла відправляються виключно за повної передоплати. Бувають випадки, коли замовлення відправляється зовсім без передоплати, всі деталі доставки обговорюються в телефонному режимі, при оформленні замовлення.

Відправки здійснюються до 16:00 . Тобто, якщо ви хочете, щоб замовлення було відправлено в день замовлення, потрібно встигнути його оформити до зазначеного часу.

Правила повернення товару:

  • Повернути нову куплену запчастина можна тільки протягом 14 днів з моменту покупки. Стан запчастини та упаковка повинні бути такими ж, як в момент покупки, без слідів експлуатації або установки на автомобіль.

  • Повернення б / у запчастини можливий протягом 7 днів. Оптика і кузовні запчастини поверненню не підлягають.

  • Повернення електричних запчастин можливе з утриманням 20% від початкової ціни

Більш детальну інформацію з приводу повернень і гарантії на запчастини уточнюйте  у наших співробітників при оформленні замовлення